صفحه اصلی
Sibbank Logo

درباره ما

نسخه‌ی 2.12.1

ایمن ،سریع، جذاب

سیب‌بانک محصول شرکت داتام فن آوا سپید می باشد که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ با هدف حمایت از توسعه دهنده های ایرانی و ارائه راه کارهای مختلف برای عبور از تحریم های نرم افزاری شرکت اپل آغاز کرد، طولی نکشید که سیب بانک به عنوان تنها میزبان رسمی برنامه های بانکی و مالی در جامعه دارندگان دستگاه های ای اواس شناخته شد و فعالیت خود را به عنوان اولین بازارچه برنامه های مالی ای او اس زیر نظر بانک ها ، موسسات مالی و اعتباری، شرکت های پرداخت الکترونیک و کسب و کارهای حوزه فین تک کشور گسترش داد.

ارزش‌های ما

سیب‌بانک تنها یک بازارچه نیست، سیب‌بانک گروهی از کارشناسان ایرانی است که همواره در تلاشند تا امنیت و آسایش را برای کاربران، خود به ارمغان بیاورند. بکارگیری یک تکنولوژی پیشرفته به ما کمک کرده تا فرایند دسترسی به خدمات غیر حضوری را سرعت ببخشیم و بهره‌وری را در جامعه افزایش دهیم. ما به خلق ارزش‌های بزرگ برای همه ایرانیان می اندیشیم.

تیم سیب‌بانک

کارشناسان سیب‌بانک با ارزش‌ترین دارایی تیم هستند. آنان باهوش، مجرب و تلاش‌گرند. ما در سیب‌بانک می کوشیم تا بلندپروازی‌های شخصی را با اهداف سازمانی هم‌‌راستا نمای‍یم تا فرد و سازمان باهم رشد کنند. فضای صمیمانه و محیطی که لازمه شکوفایی و نوآوری است. دغدغه همه اعضاء در ارائه خدمات با کیفیت به کاربران و مشتریان ارجمند است .

آدرس ما

تهران شهر جدید پردیس خیابان معلم خیابان دهخدا مهستان ششم واحد نهم.